неділя, 15 січня 2017 р.

Файли-заготовки до розділу 4

Шановні колеги! Розміщуємо файли-заготовки до розділу 4 "Алгоритми і програми" підручника "Інформатика-5" за новою програмою (2016 рік).
https://drive.google.com/file/d/0B6fTIfFMSQYZTkVSSzZLYUQtazg/view?usp=sharing
Зауважте, що у 5 класі ми пропонуємо середовище виконання алгоритмів Скретч 2, яке можна використовувати в версії онлайн-редактора або завантажити на сайті за посиланням:
https://scratch.mit.edu/scratch2download/.
Усі файли проектів подані у вказаній версії. Якщо з якихось причин ви не будете оновлювати версії (обидві версії  абсолютно нормально працюють на одному і тому ж комп'ютері), то вам заздалегідь потрібно потурбуватись про зміну розширення файлів.
Вдалих уроків!

10 коментарів:

 1. Дякую за методичну підтримку! Це зараз надзвичайно актуально!

  ВідповістиВидалити
 2. Пані Ольга, дай бог вам здоров'я, дякую за чудовий матеріал!

  ВідповістиВидалити
 3. Дякую, Світлано Миколаївно! Вдалих Вам уроків!

  ВідповістиВидалити
 4. Величезне дякую. Ваша підтримка дуже допомагає.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, пані Наталю, за підтримку та добрі слова. Вдалих Вам уроків!

   Видалити
 5. Доброго дня. Чи є електронна версія підручника? Дуже складно працювати, не жодного разу не бачивши підручник. До того ж і в продажу підручник знайти не можу.

  ВідповістиВидалити
 6. Миколо Миколаєвичу, вибачте за незручності, але поки відсутня електронна версія підручника. Очікуйте її на сайті електронних підручників. А придбати підручник можна у Вашому регіоні у представників видавництва. Можете зателефонувати безпосередньо у відділ реалізації (050) 230-48-27.

  ВідповістиВидалити
 7. Шановна Ваш чоловік на 112 каналі, задекларував мільйон отриманий Вами за публікацію підручника ще у вересні. Виникає питання, так коли наші діти отримають, а скоро вже березень, за підручник вже на говоримо, то хоч електронну версію підручника, підозрюємо така ситуація збережеться і в 6, і 7,8,9,10,11,12 класах

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Пане Валерію, про який мільйон Ви говорите? У Вас погано зі слухом чи з математикою? Електронна декларація, яку подав мій чоловік за 2015 рік - це статки РОДИНИ до 2016 року, які він чесно задекларував та може усі пояснити до копійки. Перегляньте на сайті ВР усі відомості про отримані доходи моєї сім'ї за час подання паперових декларацій, які подавались ним протягом депутатської діяльності. Там чітко написані суми і заробітної плати та моїх надходжень від авторських гонорарів. Тим більше, у виступі він також зазначив, куди також було надіслано частину коштів від гонорару. Наша родина дуже відкрита та гостинна - ви можете переглянути багато фото у мережах та приїхати особисто.
   Тепер щодо підручників. Я є членом авторського колективу, який передав авторські права на підручник для 5 класу, та і на всі інші підготовлені нами, видавництву. Тому розпорядником підручників є ВИДАВНИЦТВО. Воно також готує електронні версії підручника. У коментарях вище є контакти відділу реалізації видавництва.
   Щодо ситуації для 6, і наступних класів - це запитання до МОНу. Надсилайте у міністерство відповідні запити та пропозиції. Якщо зараз йде обговорення програм з наступним їх затвердженням, то як Ви думаєте, хтось уже розпочинав писати підручники для нових програм? Ні. А конкурс на ці підручники уже оголошений? Ні. Якщо він не буде оголошений найближчим часом, то фізично до 1 вересня підручники на 6 клас підготовлені не будуть та вони знову не будуть випускатись за державний кошт.Вибачте, але це не вина авторів.

   Видалити