неділя, 12 січня 2014 р.

Знову до праці!

               Шановні колеги! Дякуємо усім, хто навчав інформатики у п'ятому класі за навчально-методичним комплектом "Інформатика-5" авторського колективу у складі Н.М. Морзе, О.В. Барни, В.П. Вембер, О.Г. Кузьмінської та Н.А. Саражинської та був разом із нами на сторінках блогу! Позаду залишилась половина підручника, розглянуті питання двох розділів навчальної програми, виконані дві практичні роботи, розв'язано багато вправ, виконані проектні завдання...
                Але це тільки цифри. Насправді ми б хотіли, щоб кожен із нас, оглядаюсь назад, побачив не цифру, а кожного свого учня. Усвідомив, що дало їм навчання інформатики, який поступ  зробили діти у досягненні цілей навчального предмета та освіти взагалі. Обміркував, що ми, вчителі, уже зробили та можемо зробити для того, щоб діти були успішними, розумними, творчими, захищеними та підтриманими у кожному їх маленькому кроці до становлення великої людини. Хай це допоможе поставити перед собою нові цілі, побудувати плани та побачити перспективи!
               Ми і надалі будемо намагатись надавати Вам методичну допомогу: на сторінках блогу публікуватимуться дописи та порочні додатки, які можна застосовувати на уроках інформатики у п'ятому класі. Можливо, у Вас знайдуться напрацювання, якими б Ви хотіли поділитись із своїми колегами? Будемо раді відкрити методичну скарбницю вчителів-практиків. Запрошуємо до співпраці!

Немає коментарів:

Дописати коментар