середа, 31 серпня 2016 р.

Робочий зошит з інформатики

Разом з українським освітянським видавничим центром "Оріон" авторський колектив під керівництвом Морзе Н.В.  підготував та випустив робочий зошит з інформатики для 5 класу за програмою 2016 року.

Визначальними рисами посібника є :
 • відповідність програмі з інформатики для 5-9 класів (для учнів, що вивчали інформатику у 2-4 класах);
 • реалізація авторських методичних підходів розвивального, компетентнісного особистіснозорієнтованого навчання, навчання через систему доцільно дібраних практичнх та творчих задач;
 • відповідність підручнику з інформатики для 5 класу авторського колективу під кер. Морзе Н.В.;
 • практична реалізація загальних методичних рекомендацій щодо навчання інформатики у 5 класі;
 • наявність завдань, що підтримують різні рівні множинного інтелекту, добірка завдань на розвиток логіки учнів та прояву їх креативності$
 • відмінна поліграфія, дизайн, повний колір.
Автори звертаючись до п'ятикласників пояснюють як користуватись зошитом та які вправи будуть запропоновані учням.  
Більшість уроків мають стандартну структуру:
!) Вправи на закріплення та використання знань: Словничок, яка після вписування пропущених слів, їх перелік подано малюнком-хмаринкою, буде містити  основні теоретичні відомості уроку, або вправа на встановлення порядку у поданому списку слів, щоб утворити правильне твердження.
2) Вправи на заповнення схем, таблиць, аналіз, встановлення послідовностей, вибір, впорядкування, висловлення власної думки тощо - на формування навичок мислення високого рівня.
3) Вправи на розвиток логіки. 
Загальна кількість вправ в уроці не перевищує 5-6, Рівень складності вправ позначений *,**, ***. 
Зошит можна використовувати як на уроці під керівництвом вчителя, так і для виконання завдань самостійно, під час виконання індивідуальних практичних завдань.
Замовити посібник можна за телефонами, поданими у каталозі видавництва або за телефоном 0502304827 - Юлія (керівник відділу продажів). Діє система знижок для замовників.


Цікавих та творчих уроків!


10 коментарів:

 1. Добрий день. Як можна замовити робочі зошити на клас? Дякую за вашу наполегливу працю для комфортної роботи вчителів.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Пані Ірино, у дописі є телефон для спілкування з відповідальною людиною із видавництва. Вяземський та домовляйтесь. Вдалого навчального року та всіх гараздів!

   Видалити
 2. Добрий вечір. Електронний варіант підручника на 5 клас буде десь розміщений?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго вечора! Електронні варіанти може розміщувати тільки видавництво на своєму сайті. Слідкуйте за сайтом http://www.orionhouseua.com/

   Видалити
 3. Пані Ольга. Виложіть, будь-ласка, хоча б перших 20-30 сторінок нового підручника 5 клас та його повний зміст.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Зміст підручника відповідає викладеному календарному плануванні. Текст підручника має право викладати видавництво. Поки що ми не отримали матеріалів для розміщення на блозі.

   Видалити
 4. Доброго дня. На сайті видавництва цього зошита я не знайшла, а до пані Юлії не додзвонилась. Може стались якісь зміни?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Пані Ірино, чи вдалось Вам зв'язатись із видавництвом для замовлення зошитів? Ми працюємо з ними у наших експериментальних класах. Єдина проблема - це складність підписати зошит через глянцевість обкладинки. Щоб не псувати красоту, ми для дітей наклеїли наліпки для підпису (їх можна також приєднати степлером). Топер все нормально. Якщо у вас проблеми із засоленням - повідомте, спробуємо Вам допомогти

   Видалити
 5. Дуже хороший зошит. Дякую за пророблену роботу.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякуємо, пані Ірино, за високу оцінку та вдячність! Для авторського колективу Ваша підтримка дуже важлива.

   Видалити